Clicwall - making walls easy
uniclic

CLICWALL® je nejnovější systém obkládání stěn

Systém zahrnuje 60 cm široké velkoformátové (“od podlahy po strop”) panely, a nezbytné doplňky pro dokonalou konečnou úpravu. Patentovaný systém Uniclic® umožňuje namontovat panely rychle a snadno a bez viditelných spár.

Kde koupit?

Specifikace

Tato řada výrobků CLICWALL® je k dispozici v široké škále barev a vzorů. Protože se jedná o bezspárové spojení, vzory na sebe dokonale navazují. A co víc, vzory jsou též k dispozici na deskách určených pro výrobu nábytku na míru.

Vrchní vrstva panelů je stálobarevná, odolná proti poškrábání a je i omyvatelná, což znamená, že je také neobyčejně snadná na údržbu. Žádná další konečná úprava či dočišťování nejsou nutné po jejich instalaci.

CLICWALL® je naprosto citlivý i k životnímu prostředí, protože používá dřevo, které je označeno nálepkou PEFC.

Toto vše dělá z CLICWALL® pravděpodobně ten nejlepší systém obkládání stěn budoucnosti, protože lehce splňuje dnešní estetické standardy a kombinuje to s vyjímečnou snadností instalace.

Složení panelu

Unilin CLICWALL® Panel se skládá ze tří vrstev. Obě povrchové vrstvy jsou z dekorativního melaminového papíru. Střední část je tvořena MDF deskou. Každý panel má na jedné podélné straně drážku a na druhé perko (Uniclic® system).

Rozměry panelu

celkový rozměr panelu: Bruto: 2785x618x10mm Netto: 2785x600x10mm

Dekory a povrchové struktury

10 dekorů v základní nabídce (dekory z kolekce Formica® Unilin Collection 2009-2013)

povrchové struktury: CST = jemná perla - BST = topmat - W03 = strukturované  dřevo

Skladování

CLICWALL® Panely se musí uskladnit naležato, aby se zabránilo jejich deformaci.

  • Ponechejte panely 48 hodin v neotevřeném balení v normání pokojové teplotě v místnosti, kde se budou instalovat, aby se aklimatizovaly.
  • Místnost a stěny musí mít pokojovou teplotu a musí být suché, ideální podmínky jsou 15-20°C při relativní vlhkosti 50-60%.